×

خانواده فناوری اطلاعات چند رسانه ای

عروة الوثقی: مراکش میزبان مسابقات ووشوی جوانان جهان شد


انتشار : جمعه ۱۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۵


به گزارش عروة الوثقی به نقل از خبرگزاری مهر

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون ووشو، سی و پنجمین جلسه هیات رئیسه فدراسیون جهانی جهانی ووشو، امروز (جمعه) با حضور دکتر «مهدی علی نژاد» رئیس فدراسیون ووشوی ایران و عضو هیات رئیسه جهانی در ماکائو برگزار شد.

«یو زای چنگ» نایب رئیس کمیته بین المللی المپیک و رئیس فدراسیون جهانی ووشو؛ ریاست نشست امروز را برعهده داشت و ابتدا توضیحاتی در مورد روند پیشرفت این رشته در جهان ارائه کرد. در ادامه، دبیرکل فدراسیون جهانی و سپس خزانه دار، گزارشات خود را ارائه کردند.

دربخش دیگر این نشست به انتخاب میزبانان رقابت های آتی اختصاص یافت که ابتدا شهر «رباط» مراکش به عنوان میزبان مسابقات جهانی جوانان در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد. میزبانی رقابت های جام جهانی تالو به شهر «توکیو» ژاپن، مسابقات جهانی «تای چی» به شهر کاتانیا در ایتالیا و جام جهانی ساندا نیز به چین سپرده شد.

یکی دیگر از تصمیمات مهم اتخاذ شده، تشکیل کمیته داوران در فدراسیون جهانی ووشو بود تا از این پس کمیته فنی در انتخاب و آموزش داوران دخل و تصرفی نداشته باشد.

همچنین مقرر گردید تا داوران گروه B تالو (اجرای فرم) از سه به پنج نفر افزایش یابد که با این اوصاف دیگر سرداور حق رای دادن نخواهد داشت.لینک کوتاه : https://www.nilitarin.ir/?p=25503

آخرین مطالب