به گزارش رجحان نیوز به نقل از نود

سرپرست تیم نساجی گفت: احترام جواد نکونام بر همه هواداران نساجی واجب است و در واقع اگر دانش و درایت نکونام نبود، نساجی امروز در این جایگاه قرار نداشت.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از روابط عمومی باشگاه نساجی مازندران، فرهاد کوچک‌زاده سرپرست تیم نساجی در گفت‌وگو با رسانه باشگاه، با عنوان اینکه خوشبختانه با توجه به بضاعت‌های موجود، حمایت‌های باشگاه و درایت سرمربی توانستیم تاکنون بازیکنان خوبی را جذب و تمدید کنیم، اظهار کرد: همین رویه تا مرتفع شدن نیازهای‌مان در دیگر پُست‌ها ادامه خواهد داشت و هیچ جای نگرانی و اضطرابی برای هواداران وجود ندارد.

تیم قدرتمندی را روانه رقابت‌ها می‌کنیم

وی افزود: تمام عزم و همت مدیریت جدید در مدت کوتاهی که آغاز به‌کار کرده‌اند، جزم است تا انشاالله بتوانیم تیم آبرومند و قدرتمندی را برای لیگ نوزدهم وارد میدان کنیم.

به حواشی و شایعات توجه نکنید

سرپرست تیم نساجی مازندران با اشاره به اینکه از کلیه هواداران انتظار داریم به برخی حواشی و شایعات توجهی نداشته باشند، تاکید کرد: از تمام ظرفیت خود برای سربلندی نساجی استفاده می‌کنیم و در این مسیر از آبرو و اعتبارمان هزینه خواهیم کرد و مطمئناً هیچ کوتاهی‌ای از ما سر نمی‌زند.

توجه چشمگیر به جوانان و تلاش برای اخذ مجوز آکادمی

کوچک‌زاده با عنوان اینکه یکی از بزرگ‌ترین اتفاقاتی که امسال به‌وقوع پیوست، توجه چشمگیر به بازیکنان جوان است و همانطور که مشاهده می‌کنید تعداد زیادی از این بازیکنان در کنار بزرگسالان به تمرین می‌پردازند، اضافه کرد: مدیریت جدید در تلاش است مجوز آکادمی را اخذ کند تا برای تعداد زیادی از بازیکنان جوان کارت بازی صادر شود، قطعاً توجه و اعتماد به این سرمایه‌ها، پشیمانی ندارد، در تمرینات چندروز‌ه‌ای که در تهران داشتیم، نمایش خوبی از این بچه‌ها دیدیم، باور بفرمایید بسیاری از این‌ها از بازیکنان چندمیلیاردی و نامدار حاضر در لیگ برتر سرتر هستند اما نیاز به کمی توجه و میدان دارند.

وی ادامه داد: هواداران عزیز نباید نسبت به این رویه خرده بگیرند و باید مثل کوه پشت این بچه‌ها باشند و از آنها حمایت کنند.

بازیکنان سپاهان بدون هیچ واسطه به نساجی آمدند

سرپرست تیم نساجی درخصوص ۳ بازیکنی که از سپاهان به نساجی پیوستند، ضمن تشکر از مجموعه این باشگاه و شخص قلعه‌نویی عنوان کرد: جالب است بدانید این ۳ بازیکن، بازیکنان مورد نیازی بودند که با کمترین قیمت و بدون هیچ واسطه‌ای به نساجی پیوستند، در حالی که مذاکره با بسیاری از بازیکنان لیگ برتر با حضور مدیر برنامه‌های‌شان انجام می‌گیرد؛ این بازیکنان یکی بزرگ‌ترین انگیزه‌های‌شان را برای حضور در نساجی جو استادیوم وطنی و هواداران پرشور نساجی اعلام کردند.

نکونام در بندهای عجیب و غریب دخیل نیست

کوچک‌زاده درخصوص بازیکنانی که گفته بود در بند قراردادشان نوشته بود با رفتن نکونام، آنها هم می‌توانند فسخ کنند، خاطرنشان کرد: هواداران باید بدانند این بند، به خواست شخصی بازیکنان در قرارداد آورده شد و ربطی به آقای نکونام ندارد بلکه مدیران وقت هنگام بستن قرارداد نباید راضی به قرار دادن چنین بندهای نامتعارفی می‌شدند، احترام جواد نکونام بر همه هواداران نساجی واجب است و در واقع اگر دانش و درایت نکونام نبود، نساجی امروز در این جایگاه قرار نداشت.

اوضاع نابسامان نقل و انتقالات و قراردادهای نجومی

وی با اعلام اینکه رقابت با تیم‌های دولتی و صنعتی که هزینه‌های گزاف چندین میلیاردی برای جذب بازیکنان می‌کنند، سخت است، بیان کرد: باشگاه نساجی سال‌هاست با تکیه بر توان بخش خصوصی و دست‌به‌دست شدن توسط سرمایه‌گذاران روی پای خود ایستاده است، هواداران بیشتر از همه باید این مسئله را درک کنند و همدل با این عزیزان باشند؛ با این حال با چنین اوضاع نابسمانی در نقل و انتقالات که با قیمت‌های نجومی مواجهیم و هیچ متولی یا مرجعی برای جلوگیری از این وضعیت وجود ندارد، اما مدیریت باشگاه تمام توان خود را برای حفظ آبروی نساجی به‌کار بسته است.

همه بازیکنان موظف بودند بر سر تمرینات حاضر شوند

سرپرست تیم نساجی مازندران در پایان گفت: ما زمان آغاز تمرینات را به همه بازیکنان اطلاع‌رسانی کردیم و همه بازیکنانی که با ما قرارداد داشتند موظف بودند بر سر تمرینات حاضر شوند تا مورد بررسی سرمربی جدید قرار بگیرند نه اینکه بازیکنی اصلاً سر تمرین حاضر نشود و به‌جای خود، مدیر برنامه‌اش را برای مذاکره با باشگاه بفرستد، ما با کسی تعارف نداریم و احترامات باید متقابل باشد.

۴۴۱۶