×

خانواده فناوری اطلاعات چند رسانه ای

اجرای پروژه شهر هوشمند بوشهر در دستور کار قرار دارد


انتشار : چهارشنبه 16 آگوست 2017 ساعت 19:22


http://media.mehrnews.com/d/2017/08/16/3/2546412.jpg

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: اجرای پروژه شهر هوشمند بوشهر در دستور کار قرار دارد.

به گزارش عروه الوثقی بوشهر به نقل از خبرگزاری مهر، سعید زرین‌فر صبح چهارشنبه در همایش شهر هوشمند در بوشهر اظهار داشت: دنیا در مسیر توسعه ارتباطات و فناوری اطلاعات حرکت می‌کند و باید تلاش کنیم که از این مسیر عقب نمانیم.

وی ادامه داد: اقداماتی برای توسعه زیرساخت‌های فناوری اطلاعات و ارتباطات در استان بوشهر انجام شده است و مسئولان استان به صورت ویژه از اجرای طرح‌ها در این زمینه حمایت می‌کنند.

معاون امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر از بررسی زیرساخت‌های تبدیل بوشهر به شهر هوشمند خبر داد و اضافه کرد: کارشناسان اتریشی برای این مهم وارد بوشهر شده‌اند و بازدیدهایی را از بوشهر داشته‌اند.

وی با اشاره به صدور مجوز مناطق ویژه علمی و فناوری کشور برای پنج استان کشور از جمله بوشهر، بیان کرد: در این پنج استان زمینه‌های علمی و فناوری متحول می‌شود.

زرین‌فر با اشاره به اینکه اجرای پروژه شهر هوشمند بوشهر در دستور کار قرار دارد، تصریح کرد: کارشناس بوشهری به اتریش اعزام شده‌اند و هیئت کارشناسی یکی از بزرگترین موسسه‌های علمی و فناوری اتریش نیز بازدیدی از بوشهر داشته‌اند.

وی ادامه داد: این هیئت از اداره بنادر و دریانوردی، شرکت صنایع دریایی ایران و شرکت توزیع نیروی برق استان بوشهر بازدید داشته و برگزاری کارگاه آموزش عمومی و کارگاه تخصصی و دیدار با استاندار بوشهر در دستور کار است.


لینک کوتاه : https://www.nilitarin.ir/?p=20726

آخرین مطالب