به گزارش معراج به نقل از نود

رئیس پورتو اذعان کرده که تیمش باید به دنبال سنگربان جدیدی بگردد.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از آاس، دو هفته بعد از حمله قلبی ایکر کاسیاس و عمل جراحی، هنوز هیچ اعلامیه رسمی درباره آینده فوتبالی دروازه بان اسطوره ای فوتبال اسپانیا منتشر نشده است اما با صحبت های رئیس باشگاه پورتو، می‌توان اینگونه برداشت کرد که کاسیاس به پایان دوران فوتبالی خود رسیده است.

خورخه نونو پینتو داکاستا، رئیس باشگاه پورتو در گفت و گویی با اوژوگو با اعلام این نکته که تیمش اکنون دروازه بان شماره یکی برای فصل بعد ندارد، عملا بر بازنشستگی ایکر کاسیاس ۳۷ ساله صحه گذاشته است:

ما اکنون با مشکل مواجه شده ایم. قرارداد کاسیاس به تازگی تمدید شده بود و نیازی به جذب دروازه بان نداشتیم. اما اکنون به نظر می‌رسد که باید به دنبال دروازه بان جدیدی باشیم، البته شرایط او را به دفت زیر نظر داریم.

اسطوره رئال مادرید در سال ۲۰۱۵ به پورتو پیوست. او از آن زمان تاکنون ۱۵۶ بار برای پورتو به میدان رفته و دروازه خود را در ۷۴ بازی بسته نگه داشته است. قرارداد کاسیاس با پورتو تا ژوئن ۲۰۲۰ تمدید شده بود که قابلیت تمدید برای یک سال دیگر را هم داشت.

کاسیاس در نخستین روز ماه می با حمله قلبی مواجه و به سرعت به بیمارستان منتقل شد. بعد از عمل جراحی که با قرار دادن یک استنت به پایان رسید، بسیاری از متخصصان بر این باور بودند که کاسیاس باید کفش های خود را بیاویزد. نلسون پولگا، پزشک تیم پورتو اما بعد از بهبود کاسیاس اعلام کرده بود که اکنون برای اظهار نظر درباره آینده فوتبالی کاسیاس زود است.

۷۷۱۲